nr: 432/2248/ODS

close
ładowanie ...
galria oferty
oferta bezpośrednia ico oferta bezpośrednia

Dom, 144 m2 , MURZYNOWO - SPRZEDAŻ

cena: 240 000 PLN (1670 PLN/m2)

Oferta bezpośrednia! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający!

Dlaczego nie znaleźć wreszcie miejsca, o którym śniłeś niejednokrotnie? Dzisiaj oferujemy dom w Murzynowie, które jest położone zaledwie pół godziny od granic administracyjnych Gorzowa. To tutaj, tuż obok Skwierzyny (niespełna 7 km), mieści się poniemiecki dom, który szybko stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.

Jak większość miejscowości naszych okolic także Murzynowo ma bogatą historię. Pierwsze wzmianki na temat wsi pochodzą już z XIII wieku, gdy osada nosiła nazwę Morno i była składową dóbr koronnych starostwa międzyrzeckiego. Co ciekawe, do drugiego rozbioru Polski przez Murzynowo przechodziła granica polsko-brandenburska. Takie usytuowanie prowadziło do wielu zatargów i sporów. W czasie drugiej wojny światowej we wsi usytuowano obóz pracy przymusowej. Od połowy lat 70. wieś administracyjnie przynależała do województwa gorzowskiego (aż do 1990 roku). Znajdziesz tutaj zabytkowy kościół z XIX wieku, który pod koniec dziewiętnastego stulecia powiększono o wieżę i absydę. Obok świątyni, tropicieli architektonicznych perełek zachwyci neoklasycystyczny pałac z początku XIX wieku oraz zabudowania folwarczne, położone w parku o powierzchni 6ha.

Murzynowo leży w Kotlinie Gorzowskiej, obok prawego brzegu Warty, na zachodnim krańcu Puszczy Noteckiej. To urokliwe usytuowanie sprawia, że osada jest chętnie wybierana na aktywny wypoczynek. Jesienią przyciąga również pasjonatów grzybobrania, ponieważ okoliczne lasy obfitują w prawdziwki i podgrzybki.

Nasza propozycja jest skierowana do tych, którzy wiedzą, co w życiu ważne! Nietuzinkowa okolica, a w niej Twój nowy dom! A nawet dwa domy, jeżeli zdecydujesz się na remont drugiego budynku mieszkalnego!

Przedwojenny dom parterowy, będący przedmiotem naszej głównej oferty, to wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 143,7 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 2.100 m2. Elewacja jest pokryta tynkiem mineralnym, a dach dachówką zakładkową cementową. Okna są plastikowe. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca c.o. na paliwo stałe. Ujęcie wody jest miejskie, a ścieki odprowadzane są do szamba. Do posesji prowadzi asfaltowa droga dojazdowa.

Wewnątrz podłogi wyłożono panelami i terakotą. W tym 6-pokojowym domu żaden z domowników nie będzie sobie wchodził na głowę, ponieważ funkcjonalne rozplanowanie gwarantuje spokój i prywatność. Jednocześnie dom może służyć jako przestrzeń dla rodziny dwupokoleniowej. Już teraz możesz zamieszkać z rodzicami, którzy potrzebują opieki albo przygotować gniazdo na przyszłość dla swoich dzieci!

Dwa największe pokoje liczą ponad 25 m2, więc łatwo stworzyć w nich przytulne salony, które zapewnią domownikom poczucie komfortu i swobody życiowej! W tym domu znajdzie się także miejsce na sypialnie i pokoje dzienne.

W skład oferty wchodzi drugi budynek o powierzchni użytkowej 65,2 m2. Ten dom wymaga generalnego remontu, jeżeli zdecydujesz się, by również ten budynek spełniał funkcje mieszkaniowe. Jeśli zależy Ci na budynku gospodarczym, to wystarczą niewielkie nakłady, by otrzymać przestrzeń garażową oraz na bieżące potrzeby!

Dom w Murzynowie szybko stanie się Twoją przystanią! Już teraz możesz poczuć klimat miejsca i szybko zrealizować swoje marzenia. Umów się z naszym profesjonalnym konsultantem, aby jak najszybciej domówić szczegóły! Nie zastanawiaj się dłużej, bo podobna okazja na pewno się nie powtórzy!

Kupując tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji dla biura nieruchomości!Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Parametry oferty
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 240000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość MURZYNOWO
powierzchnia działki w metrach kwadratowych 2100,00 m2
rok budowy 1930
ilość pokoi 6
źródło c.w. PALIWA STAŁE
ogrzewanie PALIWO STAŁE
forma własności WŁASNOŚĆ
pow. użytkowa 143,70 m2
województwo LUBUSKIE
przynalezne GARAŻ
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Krzywoustego 9/1, 66-400 Gorzów Wkp.

Tel: 95 7202104, Fax: 95 722 37 96
Kom: 782 961 237, 691 492 600, 606 317 222
email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.