bład zapytania:INSERT INTO visit_count (id,count) values(:id,:count )00000 Mieszkanie,48m kw., BARLINEK, sprzedaż, cena:110000.000

nr: 5878/2248/OMS

close
ładowanie ...
galria oferty
oferta bezpośrednia ico oferta bezpośrednia

Mieszkanie, pow. 48 m2 , BARLINEK - SPRZEDAŻ

cena: 110 000 PLN (2287 PLN/m2)

OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! – PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!

Czy jedząc słynne lody w Barlinku, nieraz myślałeś o tym, jak dobrze byłoby żyć w tym miasteczku? Albo jesteś stąd i doskonale wiesz, że to jedyne miejsce, w którym chcesz egzystować? Stać Cię wreszcie, żeby rozpocząć życie na własną rękę i świadomie wybierasz centrum z pobliskimi sklepami, przychodnią, apteką, bankiem i wreszcie szkołą?

Dzisiaj oferujemy własnościowe mieszkanie przy ulicy Lipowej!

Do położonego na Pomorzu Zachodnim w powiecie myśliborskim Barlinka, liczącego ok. 14 tysięcy mieszkańców, dojedziesz z Gorzowa w pół godziny. To malownicze miasteczko, usytuowane nad Jeziorem Barlineckim, ma bogatą historię i wiele zabytków architektury. Zostało założone już w XIII wieku – do teraz zachowały się fragmenty murów obronnych oraz średniowieczny kościół Niepokalanego Serca NMP. Co ciekawe, w mieście znajduje się również kościół prawosławny, który w XIX wieku wzniesiono jako parafię ewangelicką. Klimat miejsca tworzy rynek z fontanną „Gęsiarką”, a także domy mieszczańskie z XIX wieku. W Barlinku działają prężnie ośrodek kultury, liczne stowarzyszenia. Poza tym, miasto jest „Europejską Stolicą Nordic Walking”, gdzie wytyczono siedem zróżnicowanych tras, które liczą 54 km. Po jeziorze można swobodnie pływać łodziami i żeglować. Na amatorów sportu czekają także kajaki, konie, a nawet kręgle.

A teraz przyjrzyj się szczegółom!

Proponujemy mieszkanie w 2-piętrowej kamienicy z 1912 roku. Powierzchnia tego dwupokojowego lokalu to 48,1 m2. Oddzielna kuchnia jest bardzo funkcjonalna, bez problemu można wydzielić w niej przestrzeń jadalną. Przestrzenny salon doskonale będzie pełnić funkcję miejsca rodzinnych spotkań, a mniejszy pokój stanie się królestwem Twojego dziecka.

W mieszkaniu znajdują się okna drewniane starego typu. Na podłogach w pokojach położono deski. Warto również zwrócić uwagę na drewniane drzwi, które po renowacji dodadzą niewątpliwego rustykalnego uroku wnętrzom. W kuchni na podłodze pod wykładziną pcv znajduje się posadzka betonowa, a łazienkę wyłożono terakotą i deskami.

Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,2 m2.
Niewysoki czynsz wynosi 165 złotych miesięcznie, w którym są zawarte opłaty za wodę i ścieki.

Obecny właściciel gwarantuje natychmiastowy termin przekazania.

Nie zwlekaj! Nasza dzisiejsza oferta to pewność rozsądnej ceny za mieszkanie, które po retuszu nabierze niepowtarzalnego charakteru! Przy niewielkich nakładach wydobędziesz z tej klimatycznej przestrzeni piękno, którego pozazdrości Ci niejeden znajomy!

Nadal się wahasz? Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania. Weź telefon do ręki i umów się z naszym profesjonalnym doradcą.Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Parametry oferty
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 110000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość BARLINEK
piętro parter
ilość pięter w budynku 2
rodzaj budynku KAMIENICA
rok budowy 1912
okna DREWNIANE STARY TYP
ilość pokoi 2
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE
forma własności WŁASNOŚĆ
powierzchnia całkowita 48,10 m2
województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

galeria oferty: 5878/2248/OMS

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Krzywoustego 9/1, 66-400 Gorzów Wkp.

Tel: 95 7202104, Fax: 95 722 37 96
Kom: 782 961 237, 691 492 600, 606 317 222
email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.