bład zapytania:INSERT INTO visit_count (id,count) values(:id,:count )00000 Mieszkanie,40m kw., DOBIEGNIEW, sprzedaż, cena:92000.000

nr: 5929/2248/OMS

close
ładowanie ...
galria oferty
oferta bezpośrednia ico oferta bezpośrednia

Mieszkanie, pow. 40 m2 , DOBIEGNIEW - SPRZEDAŻ

cena: 92 000 PLN (2300 PLN/m2)

oferta bezpośrednia – prowizję pokrywa sprzedający

Nadzwyczajny krajobraz, oddech natury z historycznym rysem? Marzy Ci się zmiana albo już jesteś mieszkańcem Dobiegniewa i doskonale znasz jego atuty? Jeśli tak, to oferujemy mieszkanie nieopodal jeziora Wielgie!

Położone w powiecie strzelecko-drezdeneckim miasteczko liczy ponad 3 tys. mieszkańców i jest oddalone od Gorzowa Wielkopolskiego o niespełna trzy kwadranse. Od Piły dzieli Cię jedynie godzina. Krok stąd do Puszczy Drawskiej, która przyciąga turystów, nastawionych na aktywnych wypoczynek oraz amatorów grzybobrania z różnych regionów Polski.

Z Twojego przyszłego domu zaledwie 10 minut samochodem i już jesteś w uznanym w regionie Mierzęcinie, gdzie olśniewający pałac, ogrody, czy oranżeria sprawią, że poczujesz, iż nie bez kozery Lubuskie można uznać za jedno z bardziej urokliwych województw naszego kraju.

Co ważne, przez miasto przebiega linia kolejowa Szczecin – Poznań i właśnie tutaj zatrzymuje się większość pociągów tej trasy. Nie musisz się martwić komunikacją! Z Dobiegniewa o wiele szybciej dotrzesz do stolicy niż z Gorzowa, czy Zielonej Góry.

Średniowieczna osada rybacka otrzymała prawa miejskie w XIII wieku. Mimo że Dobiegniew wielokrotnie niszczyły pożary, zachowało się w nim kilka zabytków, m.in.: XIV-wieczny, gotycki kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla, przebudowany w kolejnych latach, by obecną formą uzyskać w XIX wieku, czy baszta z średniowiecznymi pozostałościami murów obronnych. Poza tym, na listę zabytków wpisano także synagogę i kirkut.

Jeszcze się wahasz, zastanawiając się, czy Dobiegniew jest dobrym miejscem na zapuszczenie korzeni? Wczytaj się w szczegóły tej szczególnej okazji, aby jak najszybciej dokonać życiowego wyboru!

Dzisiaj proponujemy własnościowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w niskim bloku, wybudowanym z cegły w latach 60. 2-pokojowy lokal znajduje się na 4. piętrze, więc tupot dziecięcych stóp, czy obcasów sąsiadki z góry nie będą Ci spędzać snu z powiek! Zyskasz spokój, o którym marzy niejeden mieszkaniec niższych pięter!

To przytulne mieszkanie z balkonem jest po kapitalnym remoncie, całkowicie nieużytkowane, jeszcze z unoszącym się zapachem świeżości. Wymieniono wszystkie instalacje, tj.: elektryczną, wodną oraz kanalizacyjną. Zamontowano nowe plastikowe okna PCV z filtrem UV. Zainstalowano gustowne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wykonano nowe tynki, które dodatkowo pokryto gładzią gipsową. Podłogi wyłożono panelami i płytkami terakotowymi. Wymieniono urządzenia sanitarne, jak również armaturę.

Doświetlona kuchnia jest oddzielna, a kolejne pokoje nieprzechodnie. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie jest zasilane z grzejników elektrycznych, zaś ciepła woda pochodzi z elektrycznego podgrzewacza.

Wyjątkowa okazja czeka właśnie na Ciebie! Zdecyduj się, zanim uprzedzą Cię inni! Za niewygórowaną kwotę możesz zostać właścicielem mieszkania, które stanie się rodzinnym zaciszem!

Właściciel gwarantuje przekazanie od ręki, więc już niedługo zamieszkasz w nietuzinkowej przestrzeni, gdzie Twoje życie nabierze nowego blasku!

Postaw na Dobiegniew! Skontaktuj się z naszym profesjonalnym doradcą, z którym omówisz szczegóły, by wreszcie nabyć mieszkanie, które stanie się Twoim azylem i prawdziwym miejscem na Ziemi!

Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości!Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Parametry oferty
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 92000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość DOBIEGNIEW
piętro IV
ilość pięter w budynku 4
rodzaj budynku NISKI BLOK
rok budowy 1965
okna PCV
ilość pokoi 2
źródło c.w. BOJLER
ogrzewanie C.O. ELEKTRYCZNE
forma własności WŁASNOŚĆ
powierzchnia całkowita 40,00 m2
województwo LUBUSKIE
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

galeria oferty: 5929/2248/OMS

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Krzywoustego 9/1, 66-400 Gorzów Wkp.

Tel: 95 7202104, Fax: 95 722 37 96
Kom: 782 961 237, 691 492 600, 606 317 222
email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.