nr: 77/6131/OMS

close
ładowanie ...

Mieszkanie, pow. 102 m2 , GORZÓW WIELKOPOLSKI - SPRZEDAŻ

cena: 250 000 PLN (2451 PLN/m2)

REZERWACJA

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu dużego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze poniemieckiego domu dwurodzinnego.

Idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi. Całkowita powierzchnia mieszkania to 102 metry kwadratowe, rozłożone na korytarz, dużą łazienkę z wanną, dużą widną kuchnie, pokój, oraz główny dobrze oświetlony salon (dwa podwójne okna) z wejściem do głównej sypialni i gabinetu.

Mieszkanie po częściowym remoncie, na podłogach panele lub terakota. Ściany odnowione – szpachlowane i malowane, wymagają lekkiego odświeżania. Sufity w niedawnym czasie remontowane (położony podwójny regips). Ogrzewanie z pieca na węgiel lub drzewo oraz dodatkowo w każdym z pomieszczeń zamontowane ogrzewanie elektryczne – daje nam to możliwość regulacji opłat według własnych upodobań. Okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz strych (część wspólna jak i wydzielone, zamknięte komórki). Sąsiedztwo z dołu bardzo ciche i spokojne.

Mieszkanie bardzo tanie w eksploatacji – BEZCZYNSZOWE, jedyna stała opłata to podatek od nieruchomości w wysokości nieco ponad 400 zł.

Wspaniałym atutem nieruchomości jest duże wspólne podwórko, (zmieści się tam nawet 10 aut), dodatkowo przynależny wysoki, murowany garaż, oraz przede wszystkim ponad 600 metrów własnościowego ogrodu. W ogrodzie obecnie znajduje się kilka drzewek owocowych oraz spora altanka. Miejsca w zupełności wystarczy na zorganizowanie małego placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na rodzinnego, niedzielnego grilla.

Wspaniała okolica.! Dom umiejscowiony przy głównej, remontowanej właśnie ulicy Kostrzyńskiej
(za niespełna dwa lata przed domem będziemy mieli wyciszoną nową ulicę, oraz specjalnie skonstruowaną cichą linię tramwajów 1 i 2). Na osiedlu znajduje się reprezentująca wysoki poziom Szkoła Podstawowa nr 12 wraz z nowoczesnym placem zabaw i dużym boiskiem (możliwość korzystania z boiska przez cały dzień i w weekendy). W promieniu 2 km, Kościół, warsztaty samochodowe o najlepszej opinii w Gorzowie, Park Krajobrazowy – idealny na spacery, lub trening biegów.

O atutach osiedla Wieprzyce można pisać wiele.. My zachęcamy Państwa do dania sobie możliwości stworzenia dla swojej rodziny Domu przez duże „D”. Niewielkim kosztem kupujemy prawo do szczęścia. Z odpowiednim wkładem finansowym mieszkanie remontujemy „pod siebie” zyskując komfort i spokój przez wiele długich, szczęśliwych lat.

Proszę pozwolić nam oczarować siebie tym miejscem.! Zachęcamy do oględzin!! Numer oferty w biurze 3576-18.Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Parametry oferty
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 250000,-
rodzaj nieruchomości MIESZKANIE
miejscowość GORZÓW WIELKOPOLSKI
piętro I
ilość pięter w budynku 2
rodzaj budynku DOM
rok budowy 1940
okna PCV
ilość pokoi 4
źródło c.w. INNE
ogrzewanie C.O. ELEKTRYCZNE,C.O. WĘGLOWE,INNE
forma własności WŁASNOŚĆ
powierzchnia całkowita 102,00 m2
województwo LUBUSKIE
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

galeria oferty: 77/6131/OMS

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Krzywoustego 9/1, 66-400 Gorzów Wkp.

Tel: 95 7202104, Fax: 95 722 37 96
Kom: 782 961 237, 691 492 600, 606 317 222
email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.