nr: 99/6131/ODS

close
ładowanie ...

Dom, 200 m2 , - SPRZEDAŻ

cena: 559 000 PLN (2795 PLN/m2)

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wolnostojącego usytuowanego na prawie 20sto arowej działce przy jednej z głównych dróg dojazdowych w Wawrowie.

Poniemiecki dom idealny dla dużej rodziny lub z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania z wewnętrzną klatką schodową. Całość powierzchni użytkowej to około 200 metrów kwadratowych. W skład pomieszczeń wchodzą:
- poziom -1 piwnica: powierzchnia magazynowa
- poziom 0: od wejścia ganek pełniący funkcje dużego wiatrołapu, korytarz, jadalnia, osobna, widna kuchnia z przynależną spiżarką, duży, przejściowy salon z przynależnymi dwiema sypialniami.
- poziom +1: na piętrze znajduje się korytarz, osobna, widna kuchnia, salon, sypialnia z przynależną dużą garderobą, łazienka z wanną oraz osobne wc
- poziom ++1: strych pełniący funkcje izolacji ciepła od części mieszkalnej oraz umożliwiający swobodne dojście do dachu oraz komina.

Dom zadbany utrzymany w dobrym standardzie. Na parterze korytarz wyłożony przemalowaną na biało boazerią nadającą domu ciepłego, przytulnego charakteru, w pokojach ściany szpachlowane i malowane, na podłogach panele, w kuchni również ściany malowane z dodatkowym pasem glazury. Na tym poziomie brak sanitariatu, istnieje możliwość zmniejszenia kuchni z wykorzystaniem przynależnych skrytek na rzecz wydzielenia toalety. Pokoje duże, na planie kwadratu, ustawne, bardzo dobrze oświetlone dzięki sporym otworom okiennym (okna wymienione PCV).

Powierzchnia piętra po za toaletami została odremontowana w 2017 roku, ściany na nowo wyszpachowane i odmalowane, na podłogach położono panele, w kuchni w miejscach narażonych na wilgoć i zabrudzenia pas nowoczesnej, pstrokatej glazury.

Ujęcie wody oraz kanalizacja z sieci miejskiej. Dostęp do gazu.

System ogrzewania umożliwiający oszczędzanie. Woda oraz główne ogrzewanie z pieca gazowego dwu-funkcyjnego oraz dodatkowo w piwnicy znajduje się piec z rozprowadzeniem na drewno lub węgiel.

Elewacja domu niezniszczona, wymaga jedynie umycia myjką ciśnieniową by odzyskać swój dawny blask. Podwórze zadbane, ogrodzone z dwiema bramami wjazdowymi - jedna od głównej ulicy, druga od drogi dojazdowej bocznej. Wokół domu trawa i nasadzenia, w miejscach parkingowych utwardzany żwir.

Dodatkowo na podwórzu znajduje się garaż czterostanowiskowy oraz spory budynek gospodarczy, odnowiony. Dzięki dodatkowym zabudowaniom oraz działce o powierzchni 1949 metrów kwadratowych istnieje możliwość prowadzenia nieszkodliwej działalności gospodarczej.

Miejsce idealne dla dużej rodziny! Każdy znajdzie dla siebie miejsce i będzie się czuł swobodnie. Sześć pokoi - jest w czym wybierać. Wielkość pomieszczeń na parterze sprzyja również urządzeniu salonu oraz jadalni - miejsc idealnych na spotkania w gronie rodzinnym. Wawrów to spokojna, zazieleniona miejscowość. W niedalekim sąsiedztwie domu usytuowany jest market Dnio oraz sklep Żabka. Dodatkowo w Wawrowie znajduje się kościół, szkoła podstawowa, dojeżdżają tam również autobusy gorzowskiego MZK (113 i 114). Bezpośredni dostęp do Centrum Gorzowa główną drogą dojazdową - 4,7 km do Katedry (10 minut jazdy samochodem).

Prawdziwa okazja! atrakcyjna cena za dom wolnostojący oddalony od zgiełku miasta. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację. Pozwól oczarować się ty miejscem, odrobina miłości i czasu a dom odzyska swój dawny blask.

Więcej informacji pod numerem oferty 3745-19.Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Parametry oferty
nazwa parametru wartość
cena ofertowa 559000,-
rodzaj nieruchomości DOM
miejscowość WAWRÓW
powierzchnia działki w metrach kwadratowych 1949,00 m2
rok budowy 1940
okna PCV
ilość pokoi 6
źródło c.w. PIEC GAZOWY
ogrzewanie C.O. GAZOWE,PALIWO STAŁE
forma własności WŁASNOŚĆ
pow. użytkowa 200,00 m2
województwo LUBUSKIE
przynalezne PIWNICA, GARAŻ, OGRÓDEK
Powyższa oferta stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Krzywoustego 9/1, 66-400 Gorzów Wkp.

Tel: 95 7202104, Fax: 95 722 37 96
Kom: 782 961 237, 691 492 600, 606 317 222
email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.